Ndërlidhjet

Nga kuzhina në vetura, vaji i ricikluar ruan ambientin


Nga kuzhina në vetura, vaji i ricikluar ruan ambientin
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:57 0:00

Për ta shmangur ndotjen nga vaji i përdorur i gatimit, një kompani në Kosovë po e blen atë nga gastronomët, dhe po e eksporton jashtë vendit, ku ai riciklohet dhe shndërrohet në biodizel.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG