Ndërlidhjet

Rrugëtimi i taksës


Rrugëtimi i taksës
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:09 0:00

Më 21 nëntor, taksa e autoriteteve të Kosovës, në importet e Serbisë dhe Bosnje Hercegovinës, mbush një vit. Në këtë video e kemi rikujtuar rrugëtimin e kësaj mase, për të kuptuar dobitë apo dëmet që i ka sjellë ajo.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG