Ndërlidhjet

Rusët nisin të ndiejnë peshën e sanksioneve


Rusët nisin të ndiejnë peshën e sanksioneve
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:50 0:00

Moskovitët po e ndiejnë peshën e reagimit ndërkombëtar ndaj sulmit ushtarak të Rusisë në Ukrainë, duke u ballafaquar me dyer të mbyllura në shumë prej dyqaneve ku ata blejnë rroba dhe gjëra të tjera. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Lendi Susuri)

XS
SM
MD
LG