Ndërlidhjet

Sa dini për Liqenin e Ujmanit?


Sa dini për Liqenin e Ujmanit?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:43 0:00

Në javët e fundit janë shtuar debatet për shkëmbim territoresh mes Kosovës dhe Serbisë ose ndarje të Kosovës. Sa herë që ka debate të tilla përmendet Liqeni i Ujmanit. Pse është i rëndësishëm ky liqen?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG