Ndërlidhjet

E vetme, në karrocë, në katin e tretë...


E vetme, në karrocë, në katin e tretë...
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:03:19 0:00

Duke qenë me aftësi të kufizuara dhe duke jetuar vetëm, Sabina Lloqani nga Prishtina, thotë se i është vështirësuar jetesa për shkak se kompleksit të saj banesor i mungon ashensori. Ajo thotë se ka nevojë për një asistent, të cilin nuk po mund ta angazhojë me pensionin e vogël që ia jep shteti.

XS
SM
MD
LG