Ndërlidhjet

Shpëtohen mijëra persona në Hjuston


Autoritetet në Hjuston të Teksasit, thonë se personeli i emergjencës ka shpërtuar mbi 13 mijë persona, që prej se nisën përmbytjet. Stuhia Harvey ka goditur Hjustonin dhe sipas autoriteteve nga kjo fatkeqësi natyrore kanë humbur jetën dhjetëra persona. (Video: AP)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG