Ndërlidhjet

Si qarkullohet më lirë në Prishtinë?


Si qarkullohet më lirë në Prishtinë?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:04:38 0:00

Në rrugët e Prishtinës vërehen më pak vetura se zakonisht në këtë periudhë të vitit. Shtrenjtimi i naftës dhe benzinës thuhet se i ka detyruar shumë qytetarë të kërkojnë alternativa: nga trotinetet deri te biçikletat. Por, edhe këto mjete nuk janë pa telashe.

XS
SM
MD
LG