Ndërlidhjet

Teatri s’ndalet as në kohën e pandemisë


Teatri s’ndalet as në kohën e pandemisë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:05 0:00

Sallat e Teatrit Kombëtar të Kosovës janë boshe, si pasojë e pandemisë së koronavirusit të ri, por ky institucion nuk e ka ndalur punën dhe shfaqjet po i transmeton drejtpërsëdrejti në rrjete sociale. Aktori Adrian Morina i fton qytetarët që t’i shikojnë shfaqjet në kohën sa ata janë në izolim.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG