Ndërlidhjet

Tenistja që e synon arenën ndërkombëtare


Tenistja që e synon arenën ndërkombëtare
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:49 0:00

Blearta Ukëhaxhaj është kampione e tenisit në Kosovë dhe përfaqëson vendin e vet në gara ndërkombëtare. Blearta ushtron në fusha të tenisit jo të përshtatshme, sidomos gjatë dimrit, ajo duhet të heqë borën për të ushtruar.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG