Ndërlidhjet

Teoritë konspirative i lënë komunitetet pa vaksinim


Teoritë konspirative i lënë komunitetet pa vaksinim
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00

Zyrtarë shtetërorë dhe pjesëtarë të shoqërisë civile kanë ngritur shqetësimin për numrin e ulët të vaksinimeve kundër COVID-19 te komunitetet rom, ashkali dhe egjiptian në Kosovë. Teoritë konspirative lidhur me vaksinat po konsiderohen shkaku kryesor i hezitimit për imunizim.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG