Ndërlidhjet

Ti dhe shteti yt


Ti dhe shteti yt
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:09:04 0:00

Çdo shtet në botë, në pëvjetorin e themelimit të tij, numëron arritjet dhe ngecjet. Të parat rëndom numërohen nga partitë në pushtet, kurse të dytat nga ato në opozitë. Njëjtë është edhe me rastin e dhjetëvjetorit të pavarësisë së Kosovës.

XS
SM
MD
LG