Ndërlidhjet

Ukrainasja ndihmon në identifikimin e ushtarit rus që dyshohet se e dhunoi


Ukrainasja ndihmon në identifikimin e ushtarit rus që dyshohet se e dhunoi
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:06:19 0:00

Një grua ukrainase ka ndihmuar në identifikimin e një ushtari rus, për të cilin ka thënë se e ka dhunuar, kur fshati i saj, në afërsi të Kievit, është pushtuar nga forcat ruse. Hetuesit kanë thënë se e kanë identifikuar të dyshuarin, pasi ai dyshohet se e ka vjedhur telefonin e viktimës dhe më pas e ka përdorur atë. (Përgatitën: Krenare Cubolli & Bujar Tërstena)

XS
SM
MD
LG