Ndërlidhjet

Pamje nga vërshimet në Kosovë


Pamje nga vërshimet në Kosovë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:15 0:00

Për shkak të reshjeve të mëdha të shiut dhe borës, shumë pjesë të Kosovës janë vërshuar. Reshjet kanë mbyllur qarkullimin në disa pjesë të Kosovës. Radio Evropa e Lirë ju sjell pamje nga disa komuna të Kosovës, të prekura nga vërshimet.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG