Ndërlidhjet

16x9 Image

Amra Zejneli-Loxha

Shefe e Byrosë së Radios Evropa e Lirë në Prishtinë. Studimet universitare i ka përfunduar në fushën e gazetarisë dhe të studimeve evropiane në Universitetin e Floridas në SHBA. Me gazetari ka nisur të merret nga viti 2001. Radios Evropa e Lirë i është bashkuar në vitin 2010.

Prodhuar nga Amra Zejneli-Loxha

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG