Ndërlidhjet

Programi i mesditës
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:15:00 0:00

Programi i mesditës

Emisioni i mesditës fillon me buletinin e lajmeve që kanë të bëjnë me zhvillimet e fundit në Kosovë, rajon dhe botë. Në këtë emision sjellim raporte dhe kronika të ditës, por edhe tema aktuale nga zhvillimet politike dhe ekonomike.

Të gjitha programet

Në vazhdim 16:00 - 16:30 30 min

Programi i pasdites
Programi i plotë
XS
SM
MD
LG