Ndërlidhjet

Programi i mesditës
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:14:59 0:00

Programi i mesditës

Emisioni i mesditës fillon me buletinin e lajmeve që kanë të bëjnë me zhvillimet e fundit në Kosovë, rajon dhe botë. Në këtë emision sjellim raporte dhe kronika të ditës, por edhe tema aktuale nga zhvillimet politike, ekonomike, sociale, e të tjera.

Të gjitha programet

Në vazhdim 12:00 - 12:15 15 min

Programi i mesditës
Programi i plotë
XS
SM
MD
LG