Ndërlidhjet

MOSKË


Komisioni Qendror Zgjedhor i Rusisë ka hedhur poshtë kërkesën që presidentit Vladimir Putin t'i mundësohet mandati i tretë në këtë post.
Vladimir Putinit, mandati i skadon në vitin 2008 dhe ai më nuk do të mund të kandidohet për president.
XS
SM
MD
LG