Ndërlidhjet

PESHAWAR


Të paktën 7 njerëz e kanë humbur jetën dhe rreth 40 janë plagosur nga shpërthimi i një bombe në qendër të qytetit pakistanez Peshawar.
Ende askush nuk e ka pohuar përgjegjësinë për shpërthimin.
XS
SM
MD
LG