Ndërlidhjet

BAGDAD


Së paku 3 irakienë janë vrarë dhe 14 janë plagosur në sulme të ndara në Bagdad. Të dy shpërthimet kanë ndodhur në dy tregje në kryeqytetin irakien. Ndërkohë është njoftuar për gjetjen e 4 trupave të pajetë afër portit jugor të Basras.
XS
SM
MD
LG