Ndërlidhjet

BRUKSEL


Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s Jaap de Hoop Scheffer viziton nesër Uashingtonin ku pritet të zhvillojë një takim me presidentin amerikan George Bush dhe sekretaren amerikane të shtetit Condoleezza Rice. Sipas një kumtese të NATO-s bisedimet do të përqëndrohen në operacionet e aleancës në Afganistan dhe Samitin e NATO-s që do të mbahet në Riga muajin e ardhshëm.
XS
SM
MD
LG