Ndërlidhjet

BAGDAD


Së paku 7 veta janë vrarë dhe 45 të tjerë janë plagosur pas shpërthimit të një motoçiklete bombë në Sadr City të Bagdadit. Policia thotë se shumica e të plagosurve janë në gjendje të rëndë shëndetësore.
XS
SM
MD
LG