Ndërlidhjet

QYTETI I MEKSIKËS


Guvernatori i Kalifornisë Arnold Schwarzenegger, anëtar i Partisë Republikane, tha se fitorja e Partisë Demokrate në zgjedhjet për Kongresin është e shëndetshme për demokracinë e Amerikës
Ish ylli i Holivudit u tha gazetarëve gjatë një vizite në Meksikë se "gjaku i ri" në Uashington është i mirë sepse grupi i mëparshëm i politikanëve kishte "ngecur" dhe nuk mund të ecte përpara.
XS
SM
MD
LG