Ndërlidhjet

PRISHTINË


I dërguari i Kombeve të Bashkuara për statusin e Kosovës, Martti Ahtisaari dhe ekipi i tij, periudhën deri pas 21 janarit të vitit të ardhshëm, do ta shfrytëzojnë për finalizimin e dokumentit përfundimtar, thotë zëdhënësja Hua Jiang. Ajo përsëriti se paraqitja e propozimin për statusin e Kosovës do të bëhet menjëherë pas zgjedhjeve në Serbi.
XS
SM
MD
LG