Ndërlidhjet

ROMË


I dërguari i posaçëm i Kombeve të Bashkuara për statusin e Kosovës, Martti Ahtisaari, po qëndron për vizitë në Itali. Temë e bisedimeve të Ahtisaarit me zyrtarë të lartë italianë është Kosova.
Dje Martti Ahtisaari është takuar në Vjenë me ambasadorët e Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë.
XS
SM
MD
LG