Ndërlidhjet

BAGDAD


Gjashtë irakianë e humbën jetën në dy shpërthime në Bagdad dhe rrethinën e tij. Tre veta u vranë dhe 16 u plagosën nga shpërthimi i një bombe në lindje të kryeqytetit, ndërsa tre të tjerë e humbën jetën dhe 15 u plagosën nga shpërthimi i një automjeti në qytetin Husseinya.
XS
SM
MD
LG