Ndërlidhjet

HANOI


Tajfuni Durian ka shkaktuar vdekjen e së paku 24 vetëve në Vietnam. Dhjetëra mijëra njerëz në viset jugore dhe qendrore të këtij vendi janë evakuuar. Gjatë javës së kaluar tajfuni Durian shkatërroi pjesë të Filipineve dhe shkaktoi vdekjen e afro 1 mijë vetëve.
XS
SM
MD
LG