Ndërlidhjet

KOPENHAGË


Një studim i ri ka zbuluar se përdorimi i telefonave celularë nuk e rrit rrezikun nga kanceri. Studimi është më i madhi deri më sot, dhe në të janë përfshirë mbi 400 mijë përdorues të celularëve në Danimarkë.
XS
SM
MD
LG