Ndërlidhjet

UASHINGTON


Shefi i kundërzbulimit amerikan John Negroponte tha se presidenti kuban Fidel Castro është sëmurë dhe afër vdekjes. Negroponte i tha gazetës Washington Post se Castros i kanë mbetur "muaj, e jo vite" jetë.
XS
SM
MD
LG