Ndërlidhjet

BEOGRAD


NATO-ja sot pritet të hapë zyrën për ndërlidhje në Serbi, 7 vjet pasi aleanca e bombardoi këtë vend.
Zyra e re në Beograd do të zbatojë programe, do të koordinojë kalimin e trupave të NATO-s nëpër Serbi si dhe do të ndihmojë në reformimin dhe modernizimin e forcave të armatosura, thuhet në komunikatën e aleancës.
XS
SM
MD
LG