Ndërlidhjet

GAZA


Një kolonel nga rradhët e forcave të sigurisë së presidentit të autoritetit palestinez Mahmud Abas është plagosur pas një sulmi ndaj tij në Rripin e Gazës. Sulmi ndodhi në ditën e katërt të armëpushimit të brishtë ndërmjet Fatahut dhe lëvizjes Hamas që udhëheqë me Qeverinë.
XS
SM
MD
LG