Ndërlidhjet

PRAGË


Një aeroplan me udhëtarë që fluturonte në relacionin Moskë-Gjenevë ka bërë sot aterim emergjent në aeroportin e Pragës, pas problemeve me një udhëtar në bord. Njoftohet se personi ka kërcënuar udhëtarët dhe anëtarët e bordit se ka me vete mjet shpërthyes dhe se do ta aktivizoj. Pas aterimit në Pragë, policia vërtetoi se personi nuk ka poseduar mjete shpërthyese por ka qenë i dehur.
XS
SM
MD
LG