Ndërlidhjet

BANGKOK


Të paktën 2 të vdekur dhe rreth 20 të plagosur është bilanci nga vargu i shpërthimeve në kryeqytetin e Tajlandës, Bangkok.
Raportohet se të paktën katër shpërthimet ndodhën mbrëmë në dy qendra tregtare.
Ende askush nuk e ka pohuar përgjegjësinë.
XS
SM
MD
LG