Ndërlidhjet

LONDËR


Të paktën 13 persona kanë vdekur nga stuhia që ka përfshirë Evropën Veriore nga Irlanda e deri në Rusi. Autoritetet thonë se stuhia e përcjellë me shi ka përmbysur disa rajone ne Britani dhe ka prishur transportin ajror dhe ujor. Më të goditura kanë qenë vendet e Skandinavisë.
XS
SM
MD
LG