Ndërlidhjet

TEHERAN


Ministria e Brendshme e Iranit tha se 13 nxënës dhe mësuesi i tye kanë vdekur nga difekti në nxemje në klasën e tyre në një provincë qendrore.
Zjarri ka bllokuar dyert duke mbytur të pranishmit në klasë.
XS
SM
MD
LG