Ndërlidhjet

PRISHTINË


Udhëheqësit e institucioneve dhe të partive politike të Kosovës në urimet e tyre drejtuar qytetarëve me rastin e Festës së Kurban Bajramit bënë thirrje që kjo festë të jetë ditë e bashkimit dhe solidaritetit për më të varfërit.
Në urimin e tij, presidenti Rugova lutet që festa e ardhshme e Bajramit të kremtohet me njohjen e pavarësisë së Kosovës.
XS
SM
MD
LG