Ndërlidhjet

PARIS


Kryeministri i Shqipërisë, Fatos Nano pritet që sot në Paris të takohet me presidentin e Francës, Zhak Shirak, informojnë burime shqiptare. Prej së martës, zoti Nano gjendet në Francë dhe ka zhvilluar takime me zyrtarë të lartë të Francës.
XS
SM
MD
LG