Ndërlidhjet

BAGDAD


9 irakianë u vranë në sulme të ndara të kryengritësve gjatë 24 orëve të fundit, në Irak. Në mesin e të vrarëve ka policë, ushtarë dhe civilë. Shumica ishin viktima të shpërthimit të bombave në territoret veriore dhe jugore të kryeqytetit Bagdad.
XS
SM
MD
LG