Ndërlidhjet

BAGDAD


Tre ushtarë amerikanë u vranë dhe 8 u plagosën nga shpërthimi i bombave në Irak. Ushtria amerikane nuk dha detaje tjera për lokacionet e shpërthimeve. Ndërkohë, u njoftua se edhe një pjesëtar i policisë irakiane u vra, nga kyengritësit, në Mosul.
XS
SM
MD
LG