Ndërlidhjet

KABUL


Persona të armatosur kanë vrarë 9 trupa afgane në kufirin me Pakistanin. Kjo zonë njihet si bazë për ish-talibanët dhe trafikantët e drogës.
XS
SM
MD
LG