Ndërlidhjet

ARRAS


Presidenti i Francës Jacques Chirac dhe ai i Polonisë, Aleksander Kvasnievski, mbajtën samitin përurues në veri të Francës. Dy vendet kanë pasur qëndrime të kundërta për luftën në Irak, por Chirac tha se ato i takojnë së kaluarës.
XS
SM
MD
LG