Ndërlidhjet

PEKIN


Shefi i shtabit të ushtrisë ruse, Juri Balujevski ka mbërritur në Kinë për të diskutuar bashkëpunimin ushtarak mes dy vendeve dhe sigurinë rajonale. Kina dhe Rusia përgatiten për prova të përbashkëta ushtarake gjatë vjeshtës.
XS
SM
MD
LG