Ndërlidhjet

DOHA


Zyrtarë të Katarit thonë se një britanez është vrarë dhe së paku 12 persona të tjerë janë plagosur nga shpërthimi i një makine–bombë në një hapësirë që frekuentohet nga perëndimorët në Doha. Askush nuk ka marrë përgjegjësi për këtë sulm.
XS
SM
MD
LG