Ndërlidhjet

UASHINGTON


Policia tha se një nxënës ka vrarë gjyshin dhe gjyshen e vet, pastaj ka vrarë edhe 7 të tjerë në kolexhin e tij, përpara se në fund të vriste edhe veten.
Byroja Federale e Hetimeve tha se vrasjet u kryen të hënën në rezervatin indian Red Lake në shtetin Minnesota.
Motivet e krimit ende nuk dihen.
XS
SM
MD
LG