Ndërlidhjet

PRISHTINË


"24 marsi i vitit 1999 ishte dita e agut të lirisë", ka vlerësuar presidenti i Kosovës Ibrahim Rugova, në gjashtëvjetorin e fillimit të sulmeve ajrore të NATO-s kundër caqeve serbe.
Presidenti Rugova dhe zyrtarët e KFOR-it kanë vlerësuar lart përparimin e bërë në Kosovë gjatë këtyre gjashtë viteve, duke e cilësuar me këtë edhe misionin e NATO-s të sukseshëm.
XS
SM
MD
LG