Ndërlidhjet

PRISHTINË


Zëdhënësi i shërbimit policor të Kosovës, Refki Morina i tha Radios Evropa e Lirë se lidhur me vrasjen e Enver Haradinajt janë marrë në pyetje disa persona, por ende nuk ka të dyshuar. Ai tha se në rajonin e Pejës, "gjendja e sigurisë është në rregull" dhe se "policia dhe Kfori e kanë situatën nën kontroll".
XS
SM
MD
LG