Ndërlidhjet

VILINUS


Takimi dy ditor i ministrave të jashtëm të vendeve anëtare të NATO-s, që ka filluar në kryeqytetin e Lituanisë do diskutojë misionet në Afganistan, Irak dhe Kosovë si dhe rolin e mundshëm në Lindjen e Mesme.
XS
SM
MD
LG