Ndërlidhjet

KAJRO


Raportet e agjencive nga kryeqyteti i Egjiptit njoftojnë se i vetvrari me bombë afër Muzeut në qendër të Kajros, ka plagosur edhe disa turistë; dy izraelitë, një rus dhe një italian.
Në fillim të këtij muaji, një burrë ka vrarë veten dhe tre turistë, në tregun e Kajros.
XS
SM
MD
LG