Ndërlidhjet

UASHINGTON


Udhëheqësi palestinez, Mahmud Abas, do vazhdojë sot takimet në Amerikën e Veriut me vizitën në Kanada. Dje Abas është takuar me presidentin Bush në Uashington, ku dhe ka marrë mbështjetjen për krijimin e një shteti palestinez.
XS
SM
MD
LG