Ndërlidhjet

MOSKË


Kombet e Bashkuara dhe agjencitë humanitare do vazhdojnë programet e ndihmës në Çeçeni dhe republikat ruse fqinje me të, për t'i ardhur në ndihmë civilëve. Njëherësh agjencitë në fjalë kanë kërkuar 30 milionë dollarë për të përmbushur misionin e tyre.
XS
SM
MD
LG