Ndërlidhjet

PRISHTINË


Udhëheqësit më të lartë të instucioneve të Kosovës dhe liderët partiakë kanë dënuar sot ashpër shpërthimet në Londër. Me këtë rast këto sulme janë cilësuar si terroriste dhe barbare.
XS
SM
MD
LG